طرح ها

یار دوردانه های ایران در مناطق محروم با پویش مردمی مداد جادو از خیریه جامعه یاوری فرهنگی باشید. #مدادجادو

دانش یک محصل هیچ‌‌گاه بیشتر از دانش معلم او نخواهد بود. برای معلمانی که در مناطق دور افتاده، محروم یا کم‌برخوردار کشور زندگی می‌کنند، به روز کردن اطلاعات و ارتقای دانش قدری دشوار است. اما ما سعی می‌کنیم با برگزاری دوره‌های آموزشی برای این معلمان، به آنها جدیدترین و باکیفیت‌ترین شیوه‌های تدریس را بیاموزیم و فرصتی فراهم آوریم تا دانش‌آموزان آنها در مناطق محروم به اندازه دانش‌آموزان مناطق برخودار کشور فرصت یادگیری داشته باشند. این یک قدم بزرگ برای رسیدن به عدالت آموزشی و فرصت‌های برابر برای یادگیری است.

704A4057

این آموزش‌ها که بیشتر بر مقطع ابتدایی و پیش‌دبستانی متمرکز هستند، در قالب کارگاه‌های آموزشی، کارگاه‌های آواورزی و الفباورزی و کارگاه‌های با من بخوان ارائه می‌شوند و به معلمان کمک می‌کنند تا مفاهیم درسی را بهتر به بچه‌ها انتقال بدهند، پیوندی عاشقانه میان کودک و کتاب ایجاد کنند و عادات مطالعه و یادگیری را از همان ابتدا در آنها نهادینه سازند. تمرکز اصلی این آموزش‌ها بر آن است که کودکان پرسشگر، خلاق و دارای مهارت‌های آموزشی و ارتباطی شوند. یعنی دقیقا همان چیزی که در تمام دنیا به عنوان هدف عالی و نهایی آموزش شناخته می‌شود.
اگر می‌خواهید دانش و توانمندی معلمان و دانش‌آموزان را توسعه دهید، به این طرح بپیوندید و با اهدای کمک‌های خود، هر قدر هم که کوچک باشند، سهمی بزرگ در پرورش کودکانی داناتر داشته باشید.

 

 

هم اکنون پرداخت کنید